MOBİLYA TASARIMI

Comfort Sleeper-Oturma Odanızı Bir Gece İçin Hızlıca Yatak Odasına Dönüştürme

Comfort Sleeper çok önemlidir. Evinize bir gece kalacak misafirler mi bekliyorsunuz? Geceleri uyumak için evinizde sık sık ziyaretçileriniz oluyor mu? Misafirlere katılmak ve onları ağırlamak zor bir iş değil aslında çok olumlu ve sosyal olarak sağlıklı bir aktivite çünkü misafirler günlük hayatımızda hoş bir değişiklik getiriyor. Konuklarınızı ağırlayacak ayrı bir misafir odanız yoksa endişelenmeyin ve oturma odanızı misafir odası olarak kullanın.

Şimdi soru, yaşam alanınızı bir gece için nasıl rahat ve konforlu bir misafir odasına dönüştürebileceğinizdir. Oturma odanızda rahat bir uykunuz varsa, endişelenmenize gerek yok, yoksa bir tane alın. Konforlu uyuyanlar, misafir odası olmayan tüm evler için en iyi seçenektir. Oturma odanızda rahat bir uykunuz olsa bile, odayı kanepenizi kısa sürede yatağa dönüştürecek şekilde ayarlamalısınız, çünkü bazen bazı misafirler kısa sürede gelir ve sizde olmaz. düzenlemeleri yapmak için yeterli zaman.

Bu yüzden oturma odanızın daha az mobilyayla güzelce yerleştirilmesi daha iyidir. Oturma odanızı boş tutacağınız anlamına gelmez, ancak misafir odanız yoksa oturma odanızı büyük raflar ve çok sayıda dekorasyon parçası gibi gereksiz eşyalarla doldurmaktan kaçının ama, oturma odanızı güzel duvar süsleriyle dekore edin. Büyük bir raf yerine oturma odanızda çekmeceli şık bir Chester bulundurun. Misafirlere bir veya iki çekmece ayırın ve içlerine havlu, paketli diş macunu ve hatta paketli diş fırçası gibi yıkama odası aksesuarlarını koyun. Oturma odanız açıksa bir ayırma ekranı tutun. Comfort Sleeper kanepeye ağır bir masa koymayın çünkü yerinden hareket ettirmek zor olacaktır.

Oturma odanızı böyle tutarsanız, misafirlerinizi her zaman sıcak bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Sadece rahat uyuyucunuzdan yastıkları çıkarın, yatağa çevirin. Üzerine güzel bir yatak örtüsü ve yumuşak yastıklar koyun. Yan sehpaların üzerinde küçük dekorasyon parçaları varsa, bunları çıkarın ve bir masaya bir sürahi su ve bir bardak, diğerine birkaç dergi koyun. Onlara biraz mahremiyet sağlamak için ayırma ekranını koyun. Bir gece lambasını açın ve misafir odanız hazır!
Kapınızı bir dahaki sefere içeri bakan misafirlere açtığınızda, onların donuk görünümlü bir oturma odasına girmelerini istemezsiniz, değil mi? Parlaklığı, ferahlığı ve manyetizması ile gerçekten dışarı fırlayan bir oturma odası ile onları muhteşem bir tarzda karşılayabilmeyi dilersiniz. Bunlardan herhangi birini çalışmak için bir oturma odası alanıyla yapmak kolay olamaz, ancak küçük değilse hiçbir şey değildir. Comfort Sleeper çalışmak zorunda olduğunuz alan oldukça küçükse, vaktiniz gelmiştir. Tasarımcılar, pazarın sadece sizin için birçok harika oturma odası tasarım fikri ile olgunlaştığı için yeterince uzun süredir uğraşmak için mendil büyüklüğünde kentsel dairelere sahipler.

İşleri hafifletmek için oturma odası tasarımınıza çok fazla eşya getirmek kolaydır.

Küçük alanlarda tasarımla uğraşmanın ilk kuralı, her ne pahasına olursa olsun dağınıklığı önlemek istemenizdir. Pek çok şey kalabalık ve yoğun görünen bir alan yaratır. Modern tasarımların çoğu minimalizmi hedefler. Şık ve neşeli bir alan için almak isteyeceğiniz şey bu. Modern bir tasarım, hem yalın bir tasarım teması için kısmi bir bakış açısıyla hem de geniş bir görünümü geliştirecek kadar parlak ve yeterince yedek malzeme seçimi ile bir mekanın daha açık ve ferah görünmesini sağlar.

Bu, yapmanız gereken tek şeyin parlak bir renk seçmek olduğu anlamına gelmiyor ve yolunuza devam ediyorsunuz. Oturma odası tasarımınız için bir renk paleti seçmek bundan çok daha derinlere inebilir. Çoğu insanın önerdiğinden daha koyu veya daha canlı bir tonu kolayca seçebilirsiniz; Bir duvardan diğerine renkleri değiştirmezseniz, bundan kurtulabilirsiniz. Her tarafı aynı renge sahip bir oda, duvardan duvara değişen renklerle kolayca bir odadan daha büyük görünecektir. Mobilya yerleştirmenin, oturma odası tasarımınızın ne kadar geniş göründüğüyle de ilgisi olabilir.

Feng shui’nin ilkeleri, mobilyaları asla bir oturma odasına girmek için kullanılan kapıların yakınına yerleştirmemenizi dikte eder. Tüm Doğu felsefesi şeyini satın almasanız bile, bu bir ferahlık yanılsaması için gerçekten çok mantıklı olan bir kuraldır. Ancak abartılı olmayan mobilyalar seçmeniz gerekiyor. Orta büyüklükte veya kompakt bir kanepe, insanları oturtabilir, daha büyük bir örnek olabilir, odada çok fazla nefes alma alanı bırakabilir. Bir oturma odası düzenlemek için çok fazla alana sahip olmamak asla tarzdan ödün vermek anlamına gelmez. Stil kısmı tamamen size kalmış bir şeydir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı