Oturma Odası Takımları-Oturma Odanız Canlanıyor

Oturma odası takımları evin girişi olarak görülüyor. Aynı anda iki rol oynayan evin en hayati odasıdır: sahibinin zevkini ve sınıfını yansıtır ve tüm evin prestijini temsil eder. Ailelerin uzun bir çalışma haftasının ardından günlerini sonlandırmak için bir araya geldikleri ya da birlikte bir TV şovunun tadını çıkardıkları bir yerdir. Oturma odası, konukları ağırlamak ve ağırlamak zorunda olduğu için çok rahat ve sıcak bir atmosfere sahip olmalıdır.

Oturma odası takımları ve diğer mobilyalar, odadaki herkesi rahat ettirmek için tasarlanmıştır. Mülk sahibinin şık bir oda takımı seçerek oturma odasında arzu ettiği bir havanın tadını çıkarması muhtemeldir. Oda mobilyaları bir kanepe, koltuklar, sehpalar, bölmeler, bir sehpa ve en önemlisi bu bireysel mobilyanın birden fazla parçasını tutan eksiksiz oda mobilyalarını içerebilir.

Oturma veya oturma odasındaki her bir mobilya, ortama güzellik katıyor.

Bazı insanlar bireysel mobilya parçaları yerine eksiksiz oda mobilyalarına sahip olmayı severler. Bunun nedeni, bazı kişilerin odada uyumlu bir mobilya ortamı elde etmek için her bir parçayı diğeriyle eşleştirmekte zorlanabilmesidir. Oda mobilyalarını seçmenin başka birçok avantajı vardır:

* -Eşleşen Tema ve Renk şeması – bu görevi tek tek mobilya seçerken gerçekleştirmek zordur. Özellikle belirli bir temayı veya aynı renk şemasını takip etmek istediğinizde, oda takımları en iyi fırsattır. Tüm parçalar tek bir oturma odası mobilyası olarak tasarlandığından, odanızın mevcut dekoruyla eşleştirmek de kolaylaşıyor. Bir oda mobilyası satın almak aramanızı kolaylaştırabilir.

* -Uygun fiyat – bir oda setinin ve ayrı salon mobilyalarının maliyetini karşılaştırmak size olumsuz bir sonuç verebilir. Bu şekilde, oda setleri sesi daha maliyetli hale getirir. Ancak bunu iyice değerlendirmek, oturma odası mobilyası satın almanın, bir set oluşturmak için ayrı parçalar satın almaktan daha ucuz olduğu sonucuna varacaktır.

* -Üniformite – oturma veya salon odasının önemli bir özelliğidir. Her farklı mobilya parçası benzersiz bir hava yaratmaz, tekdüzelik esastır. Bazen bireysel mobilya parçalarını seçmek hodgepodge yaratabilir. Öte yandan, bir oda mobilyası seçerken, karışıklık olmadığından eminiz. Bir oturma odası takımındaki tüm parçalar malzeme, doku, renk ve tarz açısından birbirini tamamlıyor.

Salon takımı satın alınırken doğru yaklaşım alınırsa bu faydalar daha faydalı olacaktır. İşte bazı ipuçları

1. Oturma odasının büyüklüğünün ölçülmesi önemlidir. Oda takımınız için odayı ayarlamak yerine mobilyaların odaya sığmasını istiyorsunuz.

2. Garantilere gidin. Bir garanti alarak, mobilyalarınızda beklenmedik aksiliklere karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

3. Bütçenize göre gidin, yoksa karşılayamayacağınız her şeyi seversiniz.

Steve Silver Company, oturma odanıza şıklık katmak için size çok çeşitli oda takımları sunuyor. Aralık şunları içerir:

* -Steve Silver Lola 3’lü Set – Masanın sıkı detaylara sahip metal ayakları vardır. Altınla vurgulanan set, koyu kahverengi bir parlaklıkla tamamlandı. Çağdaş tarzı destekleyen sette iki sehpalı sehpa yer alıyor.

* -Steve Silver Seattle Oturma Odası Seti – sağlam plantasyonla büyütülmüş kauçuk ahşap ve zengin elle ovulmuş yüzeyler içerir. Mobilyalar her açıdan olağanüstü bir görünüme sahiptir ve yaşam alanına büyük bir katkı sağlar. Set, şilteler (opsiyonel), masalar, yatar koltuk, osmanlı çerçeve ve saklama çekmecesi ünitesini içerir.

* -Steve Silver Oturma Odası Takımı – bu mobilya seti geleneksel tarzda tasarlanmış ve metal çerçeveler ve cam bir üst kısım ile yapılmıştır. Bu set o kadar çok yönlüdür ki, her türlü ev dekoru ile uyumludur. Set bir sehpa ve 2 sehpa içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like